Зеленський: незаконний видобуток бурштину набув масштаби екологічного лиха

Зеленський: незаконний видобуток бурштину набув масштаби екологічного лиха

У сприянні злочинцям президент звинуватив місцеву поліцію, СБУ і прокуратуру

Зеленський: незаконний видобуток бурштину набув масштаби екологічного лиха
Президент Володимир Зеленський

Проблема незаконного видобутку бурштину на Волині, у Рівненській та Житомирській області стали війною держави із кримінальними авторитетами та набула масштабів екологічного лиха. Про це, як повідомляє наживо телеканал Наш, під час наради із керівництвом правоохоронних органів та місцевою владою Житомирщини заявив президент Володимир Зеленський.

«Вважаю, що ця проблема реально набула масштабу екологічного лиха. Дійсно тисячі гектарів лісових земель перетворено сьогодні на пустелю», – зазначив Зеленський, додавши, що бачив з вирубані ліси з гелікоптера, коли летів над Житомирщиною.

«Ми розуміємо, що це реальна війна, я по іншому не можу про це сказати, війна з державою кримінальних авторитетів, які прикривались  і поліцією, і Службою безпеки України, і прокуратурою», – сказав президент.

Він додав, що такого розмаху, який сьогодні має незаконний видобуток бурштину на Житомирщині, Рівненщині та на Волині, він набув у 2014 році.

Як раніше повідомляв Mind, сьогодні під час візиту на Житомирщину президент Зеленський представив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бученко, який  пообіцяв побороти корупцію і бюрократію, та сприяти інвестиційному розвитку регіону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті