Захворіло у світі
21,173,009
Померло у світі
764,744
Вилікувалось у світі
13,279,850
Захворіло в Україні
89,719
Померло в Україні
2,044
Вилікувалось в Україні
47,430
Британці витратили 4 млрд фунтів на те, щоб запастися їжею і ліками в очікуванні Brexit

Британці витратили 4 млрд фунтів на те, щоб запастися їжею і ліками в очікуванні Brexit

Великі компанії також накопичують запаси

Британці витратили 4 млрд фунтів на те, щоб запастися їжею і ліками в очікуванні Brexit
фото Shutterstock

Британці витратили 4 млрд фунтів стерлінгів на накопичення різноманітних товарів для підготовки до Brexit, свідчить нове дослідження, про яке пише The Guardian. Якщо Великобританія вийде з ЄС без угоди, то бізнес буде мати певні проблеми з поставками, які, за словами уряду, вони будуть намагатися пом'якшити.

Кожна п'ята людина вже збирає продукти харчування, напої та ліки, витрачаючи додатково по 380 фунтів, згідно з опитуванням, проведеним фінансовим провайдером Premium Credit. Опитування показало, що близько 800 000 чоловік витратили понад 1 000 фунтів на накопичення запасів до 31 жовтня (дата Brexit – ред.).

74% опитаних громадян сказали, що запасаються додатковими продуктами харчування, 50% – ліками і 46% – напоями.

Крім пересічних громадян, запаси роблять і великі компанії. Ритейлер зоотоварів Pets at Home почав запасатися кормами, а мережа ресторанів Domino's Pizza – продуктами для начинки.

Спостерігається купівельний бум навіть на ринку автомобілів люкс-класу. Багаті люди почали частіше їх купувати, щоб уникнути тарифів, які можуть бути введені після жорсткого Brexit. За даними юридичної фірми Boodle Hatfield, в минулому році було імпортовано більше 3800 дорогих автомобілів, що на 16% більше, ніж в попередні 12 місяців.

Раніше британське харчове лоббі заявило, що Британію чекають перебої з поставкою харчових продуктів у разі жорсткого Brexit.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті