Близько 5% активів європейських страховиків становлять облігації з фіксованим доходом

Близько 5% активів європейських страховиків становлять облігації з фіксованим доходом

Європейські СК віддають перевагу купівлі облігацій з низьким ризиком дефолту, які випускають країни з економікою, що розвивається

Близько 5% активів європейських страховиків становлять облігації з фіксованим доходом
Фото Shutterstock

За оцінками фахівців, близько 5% активів європейських страховиків, обсягом у 250 млрд євро, становлять облігації з фіксованим доходом. Про це повідомляє Укрстрахування.

Цей показник вище показника п'ятирічної давнини, коли частка облігацій з фіксованим доходом становила від 2 до 3%.

Європейські страхові та перестрахувальні компанії в своїй інвестиційній діяльності віддають перевагу купівлі облігацій з низьким ризиком дефолту, які випускають країни з економікою, що розвивається.

Так європейські страховики інвестують в облігації, деноміновані в євро, випущені такими країнами, як Україна, Індонезія, Саудівська Аравія, Румунія, Хорватія, Сербія і Єгипет.

Reuters з посиланням на свої джерела повідомляє, що облігації Саудівської Аравії і України залучили німецькі, італійські та французькі страхові компанії, які раніше не працювали на ринках, що розвиваються.

«Інвестори ведуть полювання за прибутковістю, що призводить до збільшення попиту на боргові зобов'язання на ринках, що розвиваються, які пропонують привабливу прибутковість у порівнянні з іншими класами активів», – йдеться в повідомленні.

Нагадаймо: спільне підприємство Hannover Re і HDI Global SE підсилює свої позиції на страховому ринку Швеції покупкою однієї з провідних місцевих компаній спеціалізованого страхування

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті