Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Facebook наймала людей для прослуховування звукових повідомлень користувачів – Bloomberg

Facebook наймала людей для прослуховування звукових повідомлень користувачів – Bloomberg

Компанія робила це для покращення роботи голосових помічників

Facebook наймала людей для прослуховування звукових повідомлень користувачів – Bloomberg
фото Shutterstock

Керівництво компанії Facebook Inc наймало на контрактній основі працівників, які займалися прослуховуванням і розшифровкою звукових повідомлень, записаних користувачами. Про це повідомило агентство Bloomberg, на яке посилається Голос Америки.

У Facebook підтвердили, що займалися розшифровкою аудіофайлів, записаних і надісланих користувачами в месенджері, однак додали, що вже відмовилися від подібної практики, пише видання.

Bloomberg з посиланням на представників компанії уточнює, що в результаті в розпорядженні працівників опинилися дані користувачів, які при установці месенджера дали згоду на використання своїх голосових даних. Завданням працівників було перевіряти, наскільки вірно штучний інтелект Facebook розпізнає зміст розмов користувачів.

Соцмережа останнім часом супроводжують скандали, повʼязані з систематичними порушеннями в сфері конфіденційності приватної інформації.

Минулого тижня Facebook безуспішно спробував відхилити черговий позов, поданий проти компанії, в федеральному апеляційному суді. Автори позову звинуватили соцмережу в незаконному зборі і зберіганні біометричних даних мільйонів користувачів без їх згоди.

Також компанія погодилася виплатити рекордний штраф в розмірі $5 млрд, щоб врегулювати з Федеральною торговою комісією США розгляд справи стосовно порушення прав на конфіденційність інформації.

На початку серпня компанії Apple і Alphabet (засновник Google) скасували дію своїх програм в галузі прослуховування голосових записів користувачів через схожі звинувачення. В обох компаніях пояснили, що головне завдання таких програм – покращення роботи голосових помічників.

Нагадаємо, в США подали до суду на Apple через прослуховування користувачів за допомогою Siri.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті