«ІНГО Україна» збільшила обсяг зібраних премій за підсумками I півріччя 2019 на 35%
Новини компаній

«ІНГО Україна» збільшила обсяг зібраних премій за підсумками I півріччя 2019 на 35%

Найбільшу динаміку компанія продемонструвала у зборах за договорами добровільного страхування від вогню та стихійних явищ, ДМС, добровільної «Автоцивілки» та добровільного страхування майна

Этот материал также доступен на русском языке
«ІНГО Україна» збільшила обсяг зібраних премій за підсумками I півріччя 2019 на 35%

За підсумками 6 місяців 2019 року АСК «ІНГО Україна» (група DСН Олександра Ярославського) зібрала майже 750 млн грн страхових премій, що на 35% перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Структура зборів:

  • Автострахування – понад 388 млн грн.
  • Майно та відповідальність – понад 157 млн грн.
  • Особисті види страхування – понад 165 млн грн.
  • Спеціальні види страхування – понад 37 млн грн.
«ІНГО Україна» збільшила обсяг зібраних премій за підсумками I піврічча 2019 на 35%
Інфографіка: прес-служба АСК «ІНГО Україна»

Найбільшу динаміку компанія продемонструвала у зборах за договорами добровільного страхування від вогню та стихійних явищ (+138%), добровільного медичного страхування (+85%), добровільної «Автоцивілки» (+64%) та добровільного страхування майна (+63%).

Станом на 30 червня 2019 року розмір прийнятних активів з урахуванням критеріїв ліквідності, прибутковості та якості складає 1 937 млн грн (+12%). Фактичний запас платоспроможності становить 593,5 млн грн, що перевищує нормативний показник на 368,7 млн грн.  За своїми зобов'язаннями перед клієнтами за 6 місяців 2019 року компанія виплатила 311,5 млн грн (+18,4%) та врегулювала понад 66 тисяч страхових подій. Сформовані резерви виплат на 30.06.2019 складають 202,4 млн грн.

Компанія успішно працює як з роздрібними клієнтами, так і з корпоративним сектором, завдяки чому зберігає збалансований портфель страхових премій. Протягом 6 місяців 2019 року було укладено понад 132 тисячі договорів страхування, з них із фізичними особами понад 101 тисячу, із юридичними – понад 31 тисячу договорів.

Про АСК «ІНГО Україна»

ПрАТ «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 25-річний досвід роботи на ринку.

Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

«ІНГО Україна» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC).

21.06.2019 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло