Трамп заявив, що на посту президента втратив $5 млрд

Трамп заявив, що на посту президента втратив $5 млрд

Інформацію неможливо перевірити на практиці, оскільки Трамп не подав жодної декларації

Трамп заявив, що на посту президента втратив $5 млрд
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп заявив у вівторок, що його президентство обходиться йому в мільярди доларів, переважно через адвокатів, яких йому довелося найняти, щоб захищати його в різних судових процессах, передає nbcnews.com.

«Як щодо 5 мільярдів доларів, які я втратив?», – запитав Трамп під час виступу на нафтохімічному заводі Shell в штаті Пенсільванія. Він зазначив, що йому дорого обходяться адвокати, тому що кожного дня йому пред'являють все нові й нові позови.

«Ймовірно, це коштує мені від 3 до 5 мільярдів доларів за привілей бути президентом. Але мені наплювати – мені все одно. Ви знаєте, якщо ви багатий, це не має значення. Я просто хочу робити добре свою роботу», – додав Трамп.

Ці цифри на практиці неможливо перевірити – президент США не подав жодної своєї податкової декларації. При цьому раніше було помічено, що він перебільшує розмір власних статків, вказавши, що має $10 млрд.

При цьому Трамп заявив, що, незважаючи на втрати, має намір переобиратися на пост президента.

Forbes у березні підрахував, що сумарна вартість активів Трампа становила близько $3,1 млрд. При цьому в червні 2017 року Bloomberg оцінював статки глави держави в $2,9 млрд, а через рік зафіксував їх зниження на $100 млн – до $2,8 млрд.

У 2016 році, за даними Forbes, активи Трампа оцінювалися в $4,5 млрд, а в березні 2017 го, вже після вступу на посаду президента, вони скоротилися на $1 млрд. Тоді Трамп в рейтингу найбагатших людей світу втратив 220 позицій, опинившись на 544-й позиції.

За день до інавгурації, яка відбулася 19 січня 2017 року, Трамп оголосив про добровільну відставку з усіх своїх постів в більш ніж 400 компаніях. На чолі корпорації Trump Organization залишилися сини президента, яким він передав свої активи.

Нагадаємо, найбагатші люди світу за 1 день разом втратили $117 млрд через загострення торгової війни.

Раніше Bloomberg назвав найбагатші сім’ї світу: в лідерах – власники Walmart.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті