Microsoft визнала, що шпигує за користувачами

Microsoft визнала, що шпигує за користувачами

У компанії збирають голосові повідомлення спілкування користувачів з Cortana і Skype Translator для покращення роботи цих сервісів

Microsoft визнала, що шпигує за користувачами
фото www.flickr.com/photos/hexdream

Microsoft Corp заявила, що оновила свою політику конфіденційності, щоб клієнти знали, що компанія збирає голосові повідомлення своїх користувачів. Про це повідомляє Reuters.

Представник Microsoft сказав, що компанія дійсно збирає голосові записи спілкування користувачів із голосовим асистентом Cortana й перекладачем Skype Translator. За його словами, це робиться для покращення цих сервісів.

Технологічний гігант визнав, що користується такою практикою після того, як днями ЗМІ повідомили, що Facebook наймала на контрактній основі працівників, які займалися прослуховуванням і розшифровкою звукових повідомлень, записаних користувачами. 

Як повідомлялося, законодавці та регулятори часто критикують технологічні компанії в США за їхню політику конфіденційності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло