Після мільйонів знищених товарів Amazon почне віддавати непродані речі на благодійність

Після мільйонів знищених товарів Amazon почне віддавати непродані речі на благодійність

Раніше в мережі розгорівся скандал, що ритейлер знищує практично нові речі

Після мільйонів знищених товарів Amazon почне віддавати непродані речі на благодійність
фото DR

Американський гігант інтернет-торгівлі Amazon запускає нову програму пожертвувань для сторонніх продавців, які зберігають свої запаси на складах Amazon в США і Великобританії. Починаючи з 1 вересня, програма пожертвувань стане варіантом за замовчуванням для всіх продавців, коли вони вирішать позбутися своїх непроданих або небажаних продуктів, що зберігаються на складах Amazon в цих двох країнах. Продавці можуть відмовитися від участі в програмі, якщо захочуть, повідомляє CNBC.

Пожертвування будуть надходити в мережу некомерційних організацій США через групу Good360 і британські благодійні організації.

Нова програма пожертвувань призначена для зменшення кількості викинутих або утилізованих товарів, щоб зменшити шкоду для екології і не витрачати марно продукти.

Нещодавно скандал у мережі викликав французький документальний фільм про те, як Amazon знищила понад 3 млн продуктів у Франції за минулий рік.

Британська газета Daily Mail в травні повідомляла, що Amazon викидає або знищує мільйони нових предметів, в тому числі телевізори, книги, обладнання для кухні та іграшки. Amazon на запити видання відповідати відмовлялася.

 Оскільки Amazon здійснює основну частину своїх продажів в США, там кількість знищених запасів очевидно ще більша, ніж в інших країнах.

«Програма благодійності скоротить кількість продуктів, що відправляються на звалища, і замість цього допоможе нужденним», – пише Amazon в своєму блозі.

У заяві CNBC представник Amazon підтвердив запуск нової програми, додавши, що вона «старанно розроблена», щоб звести кількість знищених продуктів до нуля.

Нагадаємо, німецькі екологи висунули вимоги до Amazon не знищувати повернуті покупцями товари.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію