Захворіло у світі
6,435,453
Померло у світі
383,226
Вилікувалось у світі
2,771,084
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
Мінрегіон: камери для підсудних в судах буде збільшено

Мінрегіон: камери для підсудних в судах буде збільшено

З розрахунку – чотири кв. м на одну особу

Мінрегіон: камери для підсудних в судах буде збільшено
Фото: pixabay

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства оновлює державні будівельні норми щодо проектування будівель судів. Про повідомляє прес-служба Мінрегіону.

«Сьогодні згідно з чинними нормами ДБН камери для підсудних в конвойних приміщеннях судів мають бути не менше чотирьох кв. м. Але при цьому не визначено, на яку кількість людей можуть бути розраховані такі камери. Якщо зважати на те, що більшість будівель судів, а саме близько 80% знаходяться у пристосованих приміщеннях, то по факту в таких камерах на одну людину припадає 0,8 кв. м, а то й навіть 0,5 – 0,7 кв. м», – ,  заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

Він додав, що такі умови утримання підсудних є неприпустимими.

Оскільки підсудним мають бути забезпечені основні права і свободи громадян, Мінрегіон, за словами заступника міністра, планує переглянути діючі державні будівельні норми (ДБН) та осучаснити і європеїзувати умови перебування підсудних у судах.

Панується змінити площі камер у конвойному приміщенні суду, виходячи з розрахунку не менше чотирьох кв. м на одну особу, та привести їх у відповідність до сучасних європейських норм.

Раніше Mind повідомляв, що у Мінрегіоні планують облаштувати приміщення судів для потреб дорослих із дітьми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті