Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Маркарова стала заступником голови комітету з призначень наглядових рад держпідприємств

Маркарова стала заступником голови комітету з призначень наглядових рад держпідприємств

Комітетом уже призначено наглядові ради для шести держпідприємств

Маркарова стала заступником голови комітету з призначень наглядових рад держпідприємств
Оксана Маркарова
Фото: facebook/KabminUA

Міністр фінансів Оксана Маркарова обрана заступником голови комітету з призначень, який здійснює конкурсний відбір керівників та членів наглядових рад для особливо важливих для економіки України державних підприємств. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

До складу комітету входять чотири представники уряду і чотири незалежні експерти – представники міжнародних фінансових організацій. Головою комітету наразі є Джейсон Пеллмар, який очолює регіональне представництво Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Білорусі. До роботи комітету залучені також провідні компанії з пошуку керівних кадрів.

Комітет з призначень вже сформував незалежні наглядові ради для «Укрзалізниці», «Укренерго», «Укрпошти», «Адміністрації морських портів України», «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», «Укргідроенерго».

«Ми досягли успішного результату у формуванні незалежних і професійних наглядових рад для державних компаній. Державні підприємства повинні мати прозору і професійну систему управління, яка відповідатиме кращим міжнародним практикам, і зокрема рекомендаціям ОЕСР для державних компаній. Комітет буде активно працювати до кінця каденції і нашого уряду, і я сподіваюсь, що новий уряд продовжить і його роботу, і реформу корпоративного управління», – цитує Маркарову прес-служба міністерства.

Раніше Mind повідомляв, що Уряд призначив координатора з реалізації стратегії ЄС в Дунайському регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті