Уряд призначив координатора з реалізації стратегії ЄС в Дунайському регіоні

Уряд призначив координатора з реалізації стратегії ЄС в Дунайському регіоні

Ця стратегія ЄС була затверджена Єврокомісією ще в грудні 2011 року

Уряд призначив координатора з реалізації стратегії ЄС в Дунайському регіоні
Фото: pixabay

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з питань європейської інтеграції Тарас Токарський призначений координатором діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації стратегії ЄС для Дунайського регіону. Відповідне рішення, як повідомляє прес-служба Мінрегіонбуду, було ухвалене на засіданні уряду 14 серпня 2019 року.

Вказане рішення зумовлено потребою належного забезпечення участі української сторони у роботі з імплементації стратегії відповідно до визначеного ЄС формату взаємодії між країнами-учасницями. Це дозволить вирішувати актуальні проблеми  Дунайського макрорегіону, зокрема завдання 14 країн басейну річки Дунай до 2020 року з реалізації близько 200 проектів.

Варто додати, що стратегія ЄС для Дунайського регіону була прийнята Єврокомісією 8 грудня 2011 року.

У 2016 році Кабінет міністрів затвердив Державну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки, де одним із пріоритетних завдань визначено розвиток співробітництва в Дунайському регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло