До бюджету вже надійшло 3,2 млрд грн ПДФО та 440 млн грн військового збору
Станом на 1 серпня цього року, кількість поданих громадянами декларацій збільшилась на 14 000 та задекларованих доходів на 27 млрд грн

Станом на 1 серпня цього року, кількість поданих громадянами декларацій збільшилась на 14 000 та задекларованих доходів на 27 млрд грн. До бюджету з податку на доходи фізичних осіб – додатково понад 1 млрд грн, з військового збору приріст майже 200 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).
Всього до бюджету направили 3,2 млрд грн податку на доходи фізосіб, та майже 440 млн грн військового збору.
Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб сплачено декларантами Києва (2 млрд грн), Київської (120 млн грн), Харківської (106 млн грн) та Одеської (104 млн грн) областей. Аналогічно розподілились і податкові зобов’язання з військового збору: у Києві це майже 278 млн грн, Київщина – 16 млн грн, Харківщина та Одещина – по 14 млн грн.
Рекордом надходжень до бюджету є сплата мешканцем Києва податкових зобов’язань у сумі майже 1 млрд грн.
У ДФС нагадали, що якщо платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору, що зазначена в поданій декларації за 2018 рік (термін сплати – 31 липня цього року), такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу відповідно до п. 126.1 ст. 126 Податкового кодексу України.
Нагадаймо: доходи державного бюджету за сім місяців 2019 року зросли на 13,7%, до 584,1 млрд грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].