ФГВФО завершив ліквідацію комерційного банку «Український фінансовий світ»

ФГВФО завершив ліквідацію комерційного банку «Український фінансовий світ»

Повноваження Фонду гарантування як ліквідатора припинено

ФГВФО завершив ліквідацію комерційного банку 	«Український фінансовий світ»
Фото: pixabay.com

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) завершив ліквідаціюПАТ «Комерційний банк «Український фінансовий світ». Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 14 серпня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КБ «Український фінансовий світ» як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Згідно зі статтею 52 закону вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними. Таким чином, повноваження Фонду гарантування  як ліквідатора припинено.

Раніше повідомлялося, що ФГВФО закінчив процес ліквідації «Реал Банку», ключовим інвестором якого є олігарх-утікач Сергій Курченко.

Нагадаємо: на початку серпня ФГВФО реалізував перший мегапул з невикуплених раніше активів, що виставлялися на торги у складі 1-1,5-мільярдних пулів за 91,96 млн грн.

До цього 17 липня ФГВФО виставив на продаж два мегапули, що включають в себе активи, які виставлялися на торги у складі 1-1,5-мільярдних пулів, але не були викуплені. Кожен з активів вже виставлявся на торги від 2 до 21 раз. Середня прострочка по всім кредитам близько 6,5 років. Торги відбудуться 6 та 14 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло