Експерти назвали найбільш безпечний електромобіль, і це не Tesla

Експерти назвали найбільш безпечний електромобіль, і це не Tesla

Організатор краш-тестів оцінює автомобілі за чотирма показниками безпеки

Експерти назвали найбільш безпечний електромобіль, і це не Tesla
https://techcrunch.com

Німецький кросовер E-Tron – перший електрокар від Audi – став першим і поки що єдиним електрокаром, який отримав вищий рейтинг безпеки від американського організатора краш-тестів IIHS, передає HighTech Plus з посиланням на TechCrunch.

Для отримання такої нагороди потрібно відмінно пройти всі шість тестів на зіткнення, а також отримати хорошу або відмінну оцінку якості фар і роботи систем гальмування і запобігання зіткненню.

Як пише видання, IIHS зіштовхує автомобілі з бар'єрами чотири рази: з малим фронтальним перекриттям з боку водія і пасажира, із середнім фронтальним перекриттям і при ударі в бік. Крім того, окремо перевіряється жорсткість даху на випадок перевороту, а після кожного зіткнення вимірюється простір, що залишився для голови манекена. Для найвищого рейтингу всі оцінки повинні бути «хорошими».

Як зазначається, інформація про високу безпеку може суттєво підвищити рівень продажів E-Tron, які поки що на досить скромному рівні. Ситуацію плогіршило те, що в США почалася кампанія з добровільного відкликання цієї моделі через можливий ризик загоряння батареї.

Зараз IIHS проводить краш-тести новітньої моделі Tesla – седана Model 3. Раніше цій моделі не вистачило балів у вимогах щодо  хороших фар  і хорошої оцінки в тесті на лобове зіткнення з малим перекриттям. Але Tesla все це негайно виправила і незабаром зможе отримати значно вищі бали й  обігнати Audi.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті