Уряд планує приділити увагу розвитку малої авіації – Криклій

Уряд планує приділити увагу розвитку малої авіації – Криклій

Потрібно створити спецфонд на розвиток авіації з захищеними статтями бюджету

Уряд планує приділити увагу розвитку малої авіації – Криклій
Владислав Криклій
Фото: Facebook/Vladyslav Kryklii

Уряд планує приділити увагу розвитку малої авіації. Про це розповів майбутній голова інфраструктурного комітету Владислав Криклій у інтерв'ю Ліга Бізнес. 

«Також ми б хотіли більше уваги приділяти розвитку малої авіації. Це позитивно позначиться на дорогах і екології. До того ж це просто зручно. Зараз ціна на невеликий двомісний літак порівнянна з вартістю Toyota Land Cruiser. Дозволити собі переліт з Києва до Одеси зможе будь-яка людина. Не потрібно буде звертатися до великих авіакомпаніям», – розповів Криклій.

За його словами, потрібно створити спецфонд на розвиток авіації з захищеними статтями бюджету, з яких фінансувати розвиток галузі. Фінансування буде відбуватися за рахунок зборів з суб'єктів, які займаються авіаційною діяльністю. Це може бути частиною існуючих зборів, просто буде направлятися безпосередньо до спецфонду.

Також Криклій зазначив, що розвиток терміналів аеропортів можливий у співпраці з приватним інвестором. Ведеться спілкування з приводу залучення прямих інвестицій в цю галузь, в тому числі з великими американськими фондами.

Нагадаємо: авіакомпанія Windrose буде здійснювати літерні перевезення на середньомагістральних напрямках і надавати послуги з резервування для державного авіаційного підприємства «Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті