Німецька компанія відмовилась від купівлі 85 Tesla Model 3 через проблеми з якістю

Німецька компанія відмовилась від купівлі 85 Tesla Model 3 через проблеми з якістю

Nextmove виявила,що перші 15 із 100 замовлених автівок мали подряпини, дефекти із фарбуванням та інші

Німецька компанія відмовилась від купівлі 85 Tesla Model 3 через проблеми з якістю
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06

Німецька компанія з прокату автомобілів Nextmove відмовилась від замовлення на 5 млн євро ($5,55 млрд) на 85 електромобілів Tesla Model 3 після виявлення проблем із збіркою. Про це повідомляє Reuters.

Nextmove заявила,що замовила 100 електрокарів у 2018 році, але коли отримала перші 15 восени цього року, компанія виявила проблеми із якістю збірки внутрішнього оздоблення автівок. Крім того, німецька компанія повідомила, що отримані автомобілі мали дефекти із пофарбуванням, несправну проводку, подряпини на панелі приборів, несправності з колесами та фарами.

За словами Nextmove, пропозиція несправних автомобілів клієнтам підірве її репутацію.

У Tesla сказали, що працюють над вирішення м проблем та запропонували заміну автівок. Автовиробник додав, що будь-який покупець, який незадоволений своїм автомобілем, має право повернути його протягом семи днів після купівлі. Також в Tesla зазначили, що раніше цього року між компаніями відбулась суперечка, що також могло стати причиною скасування замовлення, утім суті спору розкрито не було.

Нагадаємо: після запуску китайської фабрики Ілон Маск сподівається зібрати в 2020 році близько 500 000 Model 3. Ця цифра зробить автомобіль найпопулярнішим в преміальному сегменті і відсуне вічних бензинових суперників – Mercedes C-Class і BMW 3 Series.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті