Прибутковість держоблігацій в єврозоні залишається на рекордно низькому рівні

Прибутковість держоблігацій в єврозоні залишається на рекордно низькому рівні

Причиною стала стурбованість ринку з приводу ризиків глобальної рецесії

Прибутковість держоблігацій в єврозоні залишається на рекордно низькому рівні
фото www.flickr.com/photos/69778310@N02

Прибутковість держоблігацій в єврозоні в п'ятницю застигла на рекордно низькому рівні, показавши тим самим зростання очікувань пом'якшення політики Європейського центрального банку найближчим часом і стурбованість ринку з приводу ризиків глобальної рецесії. Про це повідомляє Reuters.

Прибутковість десятирічних облігацій в Німеччині і Італії досягла рекордного тижневого мінімуму з середини 2018 року. При цьому прибутковість десятирічних облігацій в Іспанії, впавши на 23 базисних пункти на цьому тижні, направляється в сторону свого рекордного тижневого мінімуму з 2016 року.

Чиновник ЄЦБ Оллі Рен днями наголосив на необхідності прийняття у вересні значного пакета заходів щодо пом'якшення політики банку, що призвело до нового рекордного зниження прибутковості облігацій у всій єврозоні.

Поряд зі зростаючою стурбованістю з приводу ризиків глобальної рецесії, яка посилилася після інверсії кривої прибутковості облігацій США в середу вперше за 12 років, це викликало ще один зоряний тиждень для світових ринків облігацій, де ціни виросли, збивши прибутковість.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію