Антикитайські мита вдарять про Apple, але підуть на користь Samsung – Тім Кук

Антикитайські мита вдарять про Apple, але підуть на користь Samsung – Тім Кук

Гендиректор Apple намагався переконати Трампа у необхідності переглянути рішення щдо впровадження додаткових мит

Антикитайські мита вдарять про Apple, але підуть на користь Samsung – Тім Кук
Тім Кук
фото www.flickr.com/photos/deerkoski/7178643521

Президент США Дональд Трамп заявив,що мав розмову із генеральним директором Apple Тімом Куком, в якій той розповів про вплив мит США на китайський імпорт, а також про конкуренцію зі сторони південнокорейської Samsung Electronics Co Ltd. Про це повідомляє Reuters.

За словами Трампа, Кук «переконливо довів», що мита можуть нашкодити  Apple, враховуючи, що продукція Samsung митами не обкладатиметься.

Нагадаємо: мита на додаткові $300 млрд, які зокрема поширюються і на побутову електроніку, мають набрати чинності в два етапи – 1 вересня та 15 грудня.

На відміну від цього, США та Південна Корея досягли торгової угоди у вересні минулого року.

«Я думаю, що він навів дуже переконливий аргумент,тому я думаю про це», – сказав Трамп після розмови із Куком.

Ф’ючерси на американські акції виросли після відкриття в неділю після коментарів Трампа. На додачу до його слів про Apple, американський лідер написав у Twitter, що його адміністрація «дуже добре співпрацює з Китаєм».

Видання нагадує, що ноутбуки Apple MacBook та смартфони iPhone не обкладатимуться митами до 15 грудня,утім частина продукції, включно з AirPods, Apple Watch і HomePod, відчують вплив нових тарифів з 1 вересня.

Більше про розвиток глобальної торгової війни і яким чином за таких умов слід діяти Україні читайте в матеріалі Mind «Світова торговельна війна: на які ймовірні сценарії розвитку подій варто очікувати».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті