До бюджету Києва за оренду землі надійшло 1,87 млрд грн протягом 12 місяців

До бюджету Києва за оренду землі надійшло 1,87 млрд грн протягом 12 місяців

Від продажу земельних ділянок до міськбюджету надійшло більше 64 млн грн

До бюджету Києва за оренду землі надійшло 1,87 млрд грн протягом 12 місяців
Фото Shutterstock

За останні 12 місяців надходження до міського бюджету від орендної плати за землю збільшились майже на 256 млн грн і сягнули близько 1,87 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«За останні 12 місяців надходження до міського бюджету від орендної плати за землю збільшились майже на 256 млн грн», – йдеться в повідомленні.

За даними Державного департаменту земельних ресурсів КМДА, станом на 1 серпня 2019 року надходження від орендної плати за землю становлять близько 1,87 млрд грн,  а у 2018 році за цей же період становили близько 1,61 мрд грн.  Таким чином сума надходження від орендної плати збільшилась на майже 256 млн грн.

Бюджет міста вже отримав від продажу земельних ділянок  більше 64 млн грн. Також за цей період було укладено 13 договорів щодо купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, включаючи договори про викуп земельних ділянок комунальної власності під власним нерухомим майном.

Також повідомляється, що якщо Київрада підтримає відповідні рішення, до кінця року у Києві буде продано 24 земельні ділянки загальною вартістю більше 70 млн грн.

Раніше Mind повідомляв, що середня вартість аграрної землі за останні чотири роки впала на 25%, однак ціна перевищує вартість, яку встановлює держава.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло