ДФС припинило діяльність двох підпільних цехів з виробництва алкоголю у Тернопільській області

ДФС припинило діяльність двох підпільних цехів з виробництва алкоголю у Тернопільській області

Загальна вартість вилучених з незаконного обігу фальсифікатів становить майже 2,5 млн грн, у тому числі підакцизних товарів – 1,9 млн грн

ДФС припинило діяльність двох підпільних цехів з виробництва алкоголю у Тернопільській області
Фото: sfs.gov.ua

Співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби (ГУ ДФС) у Тернопільській області припинили діяльність двох підпільних цехів, в яких виготовляли фальсифіковані підакцизні товари. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Загальна вартість вилучених з незаконного обігу ТМЦ становить майже 2,5 млн грн, у тому числі підакцизних товарів – 1,9 млн грн.

В рамках проведення операції «Акциз – 2019» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 Кримінального кодексу (КК) було встановлено групу місцевих жителів, які за місцями свого проживання організували два підпільні цехи, в яких виготовляли фальсифікований спирт та алкогольні напої.

При цьому обладнання для виробництва спирту, виготовлене одним із зловмисників, дозволяло в умовах підпільного цеху отримувати контрафактну продукцію, у якій об’ємна частка спирту становила 93-95 відсотків.

У подальшому готовий фальсифікат фігуранти реалізовували кінцевим споживачам через власний торговий об’єкт.

На підставі ухвал суду проведено обшуки за місцями виробництва та реалізації фальсифікату, а також в автомобілях, які використовувались у злочинній діяльності. За результатами обшуків припинено діяльність 2 підпільних цехів та вилучено з незаконного обігу 1920 л горілчаних виробів (коньяки, настоянки, горілка), 10 120 л спиртовмісної рідини-сировини (купажу), із вмістом спирту 15-25 об’ємних одиниць, 740 л спирту в пластиковій тарі (бочки, каністри), 5 пристроїв (установок) для незаконного виготовлення ЛГВ та спирту шляхом перегонки (ректифікації) спиртовмісної рідини, пластикову тару, корки, смакові есенції, спиртометри, шланги, фільтри, лійки, гідронасоси, клейкі стрічки, поліетиленова плівки та автомобіль, яким перевозили товар.

Нагадаємо: Підрозділами аудиту Державної фіскальної служби забезпечено до бюджету понад 6 млрд гривень за першу половину 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію