Гройсман: Український та ізраїльський бізнеси не повинні чекати на ЗВТ для збільшення товарообігу

Гройсман: Український та ізраїльський бізнеси не повинні чекати на ЗВТ для збільшення товарообігу

Акцент варто робити на продукції АПК, машинобудуванні та інноваціях

Гройсман: Український та ізраїльський бізнеси не повинні чекати на ЗВТ для збільшення товарообігу
прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: УНІАН

Бізнесмени України та Ізраїлю мають збільшувати товарообіг між країнами, акцентуючи увагу на агросекторі, машинобудуванні та інноваціях, не чекаючи остаточної ратифікації угоди про Зону вільної торгівлі між нашими державами. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час зустрічі з українськими компаніями – лідерами hіgh-tech, яка відбулася за участі прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, повідомляє прес-служба  Кабінету міністрів.

«Я радий, що саме наші уряди мали можливість фіналізувати і завершити перемовини по угоді про Зону вільної торгівлі (ЗВТ). Ми зняли візові бар’єри для наших громадян. А зараз ми започатковуємо економічний безвіз, причому говоримо про розширення ЗВТ на послуги, механізми спільного інвестування тощо, – сказав Гройсман і додав: «Саме тому я вже зараз закликаю наших бізнесменів збільшувати товарообіг. Наша синергія – в агросекторі, машинобудуванні, інноваціях. Ми можемо, використовуючи наші таланти й досвід, бути сильнішими разом».

У свою чергу прем’єр-міністр Ізраїлю підкреслив, що така співпраця завжди несе здобутки для обох держав як в діловому плані, так і в адміністративному, адже вільна взаємна торгівля зменшує й бар’єри в сегменті державного регулювання.

При тому у прес-службі уряду нагадали, що за 6 місяців 2019 року обсяг товарообігу між Україною та Ізраїлем перевищив $445 млн.

Нагадаємо, 19 серпня 2019 року вперше за близько 20 років до Україні із офіційним візитом прибув прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу. Під час зустрічі президентів України та Ізраїлю, як повідомляв Mind, вони домовились вирішити  проблему з відмовами на в'їзд українців до Ізраїлю та обговорили питання вільної торгівлі. Також йшлося про запозичення Україною досвіду Ізраїлю у питаннях безпеки та оборони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію