Український Райффайзен Банк Аваль змінив главу правління

Український Райффайзен Банк Аваль змінив главу правління

Попередній глава правління керував банком 14 років

Український Райффайзен Банк Аваль змінив главу правління
фото DR

Український дочірній банк австрійської Raiffeisen Bank International призначив новим главою правління Олександра Писарука з досвідом роботи в Нацбанку України та в МВФ, повідомила прес-служба Райффайзен Банк Аваль, на яку посилається Reuters.

Райффайзен Банк Аваль, з активами 84,4 млрд грн ($3,4 млрд) на 1 липня 2019 року, є найбільшим в Україні банком з іноземним капіталом.

Крім материнської компанії, якій належить 68,27% акцій Авалю, ще одним мажоритарним акціонером банку виступає Європейський банк реконструкції та розвитку з 30%-ою часткою.

Навий глава правління  змінив Володимира Лавренчука, який керував Райффайзен Банком Аваль протягом 14 років.

Кандидатура Писарука ще повинна пройти узгодження Нацбанку.

«54-річний українець – банкір вищого рангу з 27 роками досвіду, включно з керівними посадами в провідних міжнародних банках, а також у НБУ та МВФ», – йдеться у повідомленні.

Писарук обіймав посаду першого заступника глави НБУ в 2014-2015 роках.

У вересні 2014 року Олександр Писарук перейшов на роботу до Нацбанку. Він обіймав посаду першого заступника глави НБУ, на якій займався питаннями пруденційного нагляду. Але з 31 грудня 2015 року він подав у відставку.

У червні 2016 року він став старшим експертом фінансового сектора в МВФ.

«Олександр Писарук постійно знаходиться у відрядженнях – то в Сурінамі, то в Єгипті, то в Молдові», – говорила про нього Валерія Гонтарєва.

Загалом в Україні працює 76 банків, сумарні активи яких перевищують 1,89 трлн грн ($75,1 млрд).

Нагадаємо, в оновленому Рейтингу життєздатності українських банків Mind Райффайзен Банк Аваль має найвищій показник серед українських банків – чотири з половиною зірки – що відповідає високому рівню життєздатності банку.   

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті