Ткаченко пішов з посади гендиректора «1+1 медіа»

Ткаченко пішов з посади гендиректора «1+1 медіа»

Він зареєстрований народним депутатом України і тому не може далі обіймати цю посаду

Ткаченко пішов з посади гендиректора 	«1+1 медіа»
Олександр Ткаченко
Фото Facebook

Олександр Ткаченко пішов з посади генерального директора групи «1+1 медіа». Він зареєстрований народним депутатом України і тому не може далі обіймати посаду гендиректора. Про це повідомляє УНІАН.

Ткаченко зазначив, що продає свою частку «фінансовій компанії», проте не став її називати. Решту бізнесу він передає в управління юридичній компанії. 

«Все буде відзначено в декларації», – підкреслив Ткаченко.

Стратегічне управління групою буде здійснювати правління в складі шести осіб. Рішенням наглядової ради з 17 серпня Ткаченко було присвоєно звання почесного президента групи, а новим генеральним директором ТОВ ТРК «Студія 1+1» з 19 серпня призначений В'ячеслав Мієнко. 

До складу правління увійшли керівник «Телевізійного бізнесу» Максим Кривицький, керівник напрямку платного телебачення і Shared Services Ярослав Пахольчук, керівник «1+1 Digital і Інновації» Анна Ткаченко, директор GR-департаменту В'ячеслав Мієнко, директор департаменту маркетингових комунікацій Світлана Павелецька і фінансовий директор Дмитро Тузов. На першому засіданні 28 серпня правління обере голову, який буде відповідати за організацію роботи органу.

В рамках проекту змінюється структура медіахолдингу – відбувається чіткий розподіл на бізнес-одиниці і корпоративні сервіси. Кожна бізнес-одиниця групи стає рівноцінним самостійним бізнесом, зі своїми цілями і завданнями, зонами відповідальності, повноваженнями і управлінською командою. Ткаченко зазначив, що шляхом такої трансформації компанія переходить до більшої децентралізації в управлінні.

«Ця децентралізація означає більше повноважень, більше відповідальності», – сказав він і додав, що кожен член новоствореного правління буде відповідальний за певний сегмент роботи компанії.

За словами Ткаченка, повністю трансформація системи управління завершиться через півроку, до березня 2020 року.  

Ткаченко входить в першу десятку списку партії «Слуга народу». Він обіймав посаду генерального директора групи «1+1 медіа» з серпня 2008 року. У холдинг входять телеканали «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «Бігуді», «Уніан-ТВ», «1 + 1 International», Ukraine Today, а також сейлз-хаус Плюси і компанія з виробництва телеконтенту 1+1 продакшн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію