Кабмін передав ДПС ряд нових функцій

Кабмін передав ДПС ряд нових функцій

Таким чином положення про створення Державної податкової служби вважається завершеним

Кабмін передав ДПС ряд нових функцій
Фото: pixabay.com

Кабінет Міністрів 21 серпня своїм розпорядженням передав Державній податковій службі (ДПС) ряд нових функції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Серед них: реалізація державної податкової політики, політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

Таким чином, здійснення заходів з утворення ДПС та забезпечення здійснення ДПС повноважень і виконання функцій, визначених положенням про Державну податкову службу, затвердженим постановою КМУ від 6 березня 2019 року № 227, завершене.

Розпорядження набуває чинності з моменту оприлюднення.

«Ми успішно провели половину робіт по розділенню Державної фіскальної служби (ДФС), що разом з глибоким реформуванням обох нових служб є одним з пріоритетів Мінфіну, і можемо констатувати, що нам вдалося пройти турбулентний період передачі повноважень максимально непомітно та безболісно для бізнесу. Сподіваюся, що найближчим часом ми так само ефективно пройдемо етап відокремлення Державної митної служби, після чого обидві структури почнуть виконувати свої функції відповідно до їхніх стратегій, активно залучатимуть професійних людей через прозорі конкурси, в результаті чого ми отримаємо податкову і митницю європейського зразка», – сказала міністрка фінансів Оксана Маркарова.

Державна фіскальна служба припинить своє функціонування після того, як Державна митна служба (ДМС) завершить процес формування, відповідним рішенням Кабінету Міністрів.

Нагадаємо: у травні Кабінет міністрів затвердив граничну кількість співробітників ДПС –  1 628 осіб в апараті та 28 752 – в територіальних органах. Очікувалося, що податкова запрацює з липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію