Кабмін затвердив граничну кількість співробітників Державної податкової служби

Кабмін затвердив граничну кількість співробітників Державної податкової служби

З нинішніх 39 052 співробітників ДПС у апараті залишаться 498, а у територіальних органах – 10 300 осіб

Кабмін затвердив граничну кількість співробітників Державної податкової служби
Тетяна Острикова
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів затвердив граничну кількість співробітників Державної податкової служби (ДПС) –  1 628 осіб в апараті та 28 752 – в територіальних органах. Відповідне рішення уряд прийняв на засіданні в середу 15 травня 2019 року, з умовою доопрацювання. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Проект постанови свідчить про те, що з нинішніх  39 052 співробітників ДПС у апараті залишаться 498, а у територіальних органах – 10 300 осіб.

Через призупинення створення Державної митної служби (ДМС), співробітники ДПС будуть працювати на митному направленні, відмічається у пояснювальній записці до проекту постанови.

Розрахунок кількості територіальних органів ДПС та внесення змін до чисельності апарату Державної фіскальної служби (ДФС) вівся з урахуванням дійсної чисельності структурних підрозділів ДФС податкового та митного направлення.

Однак, на думку народної депутатки Тетяни Острикової, кількості співробітників, що залишилася у ДФС недостатньо для митного направлення.

Раніше повідомлялося, що  Україна ввела ембарго на російські цемент і фанеру. Імпорт цементної продукції з Росії на територію України за підсумками 2018 року становив майже $17 млн, фанери – близько $19,7 млн.

Нагадаємо: Новий глава ДПС розповів про власне бачення вирішення питання з ФОП. Реформа системи з ФОПами і спрощеною системою оподаткування на часі, наголосив Верланов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті