Кабмін знову дозволив Держпраці перевіряти підприємців

Кабмін знову дозволив Держпраці перевіряти підприємців

У травні суд скасував урядову постанову, що санкціонувала інспекційні перевірки підприємців

Кабмін знову дозволив Держпраці перевіряти підприємців
фото УНІАН

Кабінет міністрів знову дозволив інспекторам Державної служби праці проводити інспекційні перевірки підприємців, хоча в травні Шостий апеляційний адміністративний суд скасував урядову постанову, що санкціонувала такі перевірки. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, 21 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з проектом постанови, інспектори праці мають право безперешкодно і без попереднього повідомлення в будь-який час доби (з урахуванням вимог законодавства про охорону праці) приходити з інспекційними візитами в будь-які виробничі, службові, адміністративні приміщення об'єкта відвідування, ознайомлюватися з будь-якими документами, ведення яких передбачено законодавством про працю і які містять інформацію про предмет перевірки.

Як повідомлялося, раніше Державна служба праці втратила можливість проводити інспекційні перевірки підприємців, оскільки 14 травня Шостий апеляційний адміністративний суд в ході розгляду позову голови Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва» Сергія Доротича скасував відповідну урядового постанову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію