Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
УЗ вважає позов Бужора безпідставним та законодавчо необґрунтованим

УЗ вважає позов Бужора безпідставним та законодавчо необґрунтованим

Питання виплати винагород знаходяться в компетенції Кабміну або Наглядової ради

УЗ вважає позов Бужора безпідставним та законодавчо необґрунтованим
Євген Кравцов
Фото: Facebook/Євген Кравцов

«Укрзалізниця» (УЗ) вважає позов Олександра Бужора на стягнення 48,7 млн грн з УЗ безпідставним та законодавчо необґрунтованим. Про це  написав голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Маю пояснити: Олександр Бужор хоче стягнути з «Укрзалізниці» щоквартальні та щорічні премії, а також бонус за ефективне управління майном. Тут би варто розказати, що саме екс-член правління блокував рішення щодо розпорядження цим самим майном та здачу в оренду приміщень через ProZorro. Показово, що Бужора звільнили 3 червня, і вже за кілька тижнів ми повноцінно запустили оренду на ProZorro.Продажі. До цього 3 роки таких операцій не було. Збігу не знаходите?», – написав Кравцов

Кравцов відмітив, що питання виплати винагород знаходяться в компетенції Кабміну або Наглядової ради. 

«Наскільки мені відомо, рішень щодо подібних виплат пану Бужору не приймалось. Озвучу позицію компанії заразом: позов є завідомо безпідставним та законодавчо необґрунтованим», – підкреслив голова УЗ.

Нагадаємо: Колишній член правління «Укрзалізниці» Олександр Бужор, якого Кабмін звільнив з займаної посади в липні цього року, подав позов до Печерського райсуду Києва проти компанії про стягнення заборгованості по оплаті праці на 48,7 мільйонів гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті