«Метінвест» Ахметова скуповує вугільні активи колишньої групи «Донецьксталь»

«Метінвест» Ахметова скуповує вугільні активи колишньої групи «Донецьксталь»

Наразі АМКУ вивчає питання впливу цієї операції на ринок коксівного вугілля та гірничо-шахтного устаткування.

«Метінвест» Ахметова скуповує вугільні активи колишньої групи «Донецьксталь»
фото metinvestholding.com

Антимонопольний комітет України (АМКУ) в липні цього року почав розгляд справ про концентрацію у вигляді придбання компанією Metinvest B.V. (Нідерланди), холдингової компанія групи «Метінвест», понад 50% в статутному капіталі ТОВ «Індастріал коал холдинг"»LTD (ICH) і ТОВ «Шахта «Свято-Покровська №3» (Покровськ, Донецька обл.). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ці концентрації є частиною угоди, метою якої є набуття контролю над суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність в Україні в сфері видобутку та реалізації вугілля, що коксується, шахтобудування і низки інших видів діяльності», – зазначено в повідомленні відомства.

Згідно з ним, в угоду входить також опосередковане придбання Metinvest контролю над ПАТ «Автопідприємство «Укрбуд» (Покровськ, Донецька обл.) І ПрАТ «ШАХТОБУДМОНТАЖНЕ управління №1» (Курахово, Донецька обл.).

Як повідомив АМКУ, зазначені справи відкриті з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрації на ринки коксівного вугілля, його концентрату, гірничо-шахтного устаткування і витратних матеріалів для шахт.

Нагадаємо: 18 квітня 2019 року АМКУ надав дозвіл «Метінвесту» на купівлю понад 50% Дніпровського КХЗ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло