Hasbro купує виробника мультсеріалу «Свинка Пеппа» за $4 млрд

Hasbro купує виробника мультсеріалу «Свинка Пеппа» за $4 млрд

Це дозволить виробнику іграшок посилити свої позиції в категоріях Infant (діти до 2 років) та Preschool (дошкільнята)

Hasbro купує виробника мультсеріалу «Свинка Пеппа» за $4 млрд
фото www.flickr.com/photos/90817277@N07

Американська компанія – виробник іграшок Hasbro купує Entertainment One Ltd (eOne) за $4 млрд. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Згідно з умовам угоди, акціонери eOne отримають $6,8 за одну звичну акцію компанії, що становить 31%-у премію до середньозваженої ціни eOne станом на 22 серпня 2019 року.

«Портфель інтегрованих іграшок, ігор та споживчих товарів Hasbro сприятиме ще більшому успіху, якого ми досягли в eOne, – сказав Даррен Трооп, гендиректор eOne. – Між нашими двома компаніями існує сильний культурний зв’язок. Заявлена місія eOne полягає у тому,щоб розкрити силу і цінність творчості, які відповідають корпоративним цілям Hasbro».

«Об’єднуючи наші дві прибуткові та фінансово дисципліновані компанії, ми розраховуємо, що в короткостроковій та довгостроковій перспективі ми отримаємо цінність для наших зацікавлених сторін, – сказала Дебора Томас, фіндиректор Hasbro. – Бренди eOne, досвід роботи у сфері ТВ та кіно, а також бренди Hasbro, інновації в галузі іграшок та ігор та можливості ліцензування дозволять нам швидше отримувати прибутки».

Придбання eOne розширить портфель брендів Hasbro двома найулюбленішими брендами дошкільників, зокрема, правами на мульсеріал «Свинка Пеппа». Це, своєю чергою, стане стратегічною можливістю для росту Hasbro в категорії Infant (діти до 2 років) та Preschool (дошкільнята).

Hasbro фінансуватиме угоду за рахунок надходжень від залучення позикового капіталу і випуску акцій.

Операцію двох компаній має схвалити суд в Онтаріо і акціонери Entertainment One.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті