Huawei оцінює, що збитки від санкцій США будуть втричі меншими, ніж здавалося спочатку

Huawei оцінює, що збитки від санкцій США будуть втричі меншими, ніж здавалося спочатку

Компанія, обкладена американськими санкціями, стала на шлях нестримного оптимізму

Huawei оцінює, що збитки від санкцій США будуть втричі меншими, ніж здавалося спочатку
фото DR

Китайська компанія Huawei Technologies очікує скорочення річного доходу на ринку споживчих пристроїв приблизно на $10 млрд у зв'язку з тим, що влада США внесла компанію в «чорний список» і наклала на виробника експортні обмеження.

При цьому раніше загальні збитки компанії через заборону співпрацювати з американськими компаніями оцінювалися в суму понад $30 млрд, повідомляє Reuters з посиланням на виконавчого директора Huawei Еріка Сюя.

«Очевидно, збитки будуть меншими за $30 млрд. Але потрібно дочекатися наших результатів у березні», – заявив Ерік Сюй на прес-конференції в п'ятницю, 23 серпня.

За його оцінками, американські санкції можуть позбавити споживчий підрозділ Huawei понад $10 млрд виручки. У першій половині 2019 року обіг в цьому підрозділі досяг 221 млрд юанів ($31,2 млрд) проти 349 млрд юанів за підсумками всього 2018 року.

Як заявив Ерік Сюй, компанія шукає способи заміни ключових постачальників. У п'ятницю, 23 серпня, Huawei представила свій найпотужніший набір мікросхем для штучного інтелекту Ascend 910, який складе конкуренцію розробкам від Qualcomm і Nvidia.

Раніше компанія представила власну операційну систему – HarmonyOS. Передбачається, що в подальшому вона зможе замінити Android від Google.

Нагадаємо, гендиректор Huawei розповів план дій, як компанія буде боротися з санкціями США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію