В ЄС розробили план створення фонду у 100 млрд євро для інвестицій в технокомпанії

В ЄС розробили план створення фонду у 100 млрд євро для інвестицій в технокомпанії

Ця ініціатива націлена протидію провідним американським та китайським технологічним гігантам

В ЄС розробили план створення фонду у 100 млрд євро для інвестицій в технокомпанії
фото www.flickr.com/photos/106447493@N05

Чиновники Європейського союзу розробили агресивний план на 173 сторінки, щоб протистояти як торговим діям президента Дональда Трампа, так і американським технологічним гігантам, включно з Apple, Amazon, Microsoft и Facebook. Про це повідомляє Politico.

Згідно з документом, який вдалось отримати виданню, чиновники ЄС розробили план запуску суверенного фонду добробуту для інвестування в компанії, які могли б конкурувати з американськими та китайськими конкурентами. Вони підготували документ про створення фонду, який би інвестував 100 млрд євро в «європейські компанії з високим потенціалом».

Вони також виступають за те,що Європа продемонструвала більше рішучості в торговій війні з Трампом, заявивши, що ЄС повинен в односторонньому порядку ввести мита проти США.

Видання зазначає,що наразі не відомо чи отримає ця пропозиція підтримку держав-членів ЄС.

Нагадаємо: 26 липня президент Франції Еммануель Макрон підписав закон, який вводить в країні податок у 3% для цифрових гігантів, як Facebook та Amazon. Податок стосуватиметься тих компанії, чий річний оборот  у світі складає мінімум 75 млн євро і продажі на 25 млн євро у Франції від певних цифрових операцій, таких як таргетована реклама.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію