Reuters: Tesla анонсував підняття цін на свої авто в Китаї 30 серпня і, можливо, ще одне - у грудні

Reuters: Tesla анонсував підняття цін на свої авто в Китаї 30 серпня і, можливо, ще одне - у грудні

Наразі автовиробник намагається імпортувати в КНР якомога більше електрокарів,доки мита не набрали чинності

Reuters: Tesla анонсував підняття цін на свої авто в Китаї 30 серпня і, можливо, ще одне - у грудні
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06

Американський виробник електрокарів Tesla анонсував підняття цін в Китаї раніше, ніж планувалось до того, якщо китайські мита на авто, виготовлені в США наберуть чинності. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Автовиробник є одним з низки постраждалих від торгової війни між США та КНР. Наразі, як повідомляє видання, Tesla імпортує усі автомобілі, які вона продає в Китаї, і за останній рік компанії довелось  кілька разів коригувати ціни через впровадження мит.

Джерела повідомили виданню, що автовиробник планує підняти ціни з 30 серпня.

Також вони додали, що компанія тепер також обдумує ще одне підняття цін у грудні після того, як Мінторгівлі КНР минулого тижня оголосило,що відновить мита у 25% на автівки і 5% на автозапчастини, які були призупинені  раніше.

«Tesla також намагатиметься відвантажити якомога більше автомобілів в Китай до грудня, до підвищення мит»,- сказало одне з джерел.

Нагадаємо: днями Китай оголосив, що вводить мита на імпорт товарів з США на $75 млрд – як відповідь на дії Вашингтона, який також підвищує тарифи. Трамп розкритикував рішення Пекіна і анонсував нові мита.

Ринки негативно відреагували на ескалацію торгової війни США і Китаю, ціни на нафту обвалилися, біржеві індекси пішли вниз.

24 серпня Трамп оголосив про те, що мита на китайський імпорт, які почнуть стягувати з 1 вересня, будуть ще вищими від запланованих на 5%.

Сьогодні,26 серпня, Трамп заявив, що, на його думку, Китай хоче повернутись за стіл переговорів та укласти торгову угоду. Раніше проти подальшої ескалації конфлікту та за «спокійні переговори» виступила і китайська сторона

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло