Apple хоче випустити смарт-годинник з підтримкою 5G

Apple хоче випустити смарт-годинник з підтримкою 5G

Такий годинник може стати серйозною конкуренцією для смартфона

Apple хоче випустити смарт-годинник з підтримкою 5G
фото pixabay.com

Американська технокорпорація Apple подала в Бюро з патентів і торгових знаків США заявку на отримання патенту, в якому описується «розумний» годинник з підтримкою мереж п'ятого покоління 5G, передає DailyComm з посиланням на портал VentureBeat.

Згідно з заявкою, пристрій, що носиться на зап'ясті, буде передавати дані на комп'ютер, смартфон і т.п. через протоколи зв'язку IEEE 802.11ad або 5G-мережі. Антени для прийому сигналу будуть розташовані або в бічних стінках Apple Watch, або під їх екраном. У заявці також згадується можливість підтримки Bluetooth і Wi-Fi.

Таке розташування антен дозволить направляти радіосигнали не в зап'ястя користувача, а вгору, що забезпечить швидшу передачу даних. Якщо «розумний» годинник з 5G зʼявиться на ринку, то в комплекті з окулярами доповненої реальності зможе стати повноцінною заміною смартфону, вважають оглядачі видання.

Варто відзначити, що патентна заявка не означає, що такий пристрій з'явиться на ринку найближчим часом. Проте це вказує на серйозне ставлення Apple до перспектив і можливостей нового стандарту зв'язку.

Анонс оновленого смарт-годинника Apple Watch очікується у вересні 2019 року. Також на презентації покажуть iPhone наступного покоління і портативний комп'ютер MacBook Pro з 16-дюймовим екраном.

Нагадаємо, Apple у найближчий місяць представить кілька нових продуктів – зокрема, на презентації 10 або 11 вересня компанія збирається показати три нових iPhone, про які розповів Bloomberg.

Як повідомлялося, Apple знайшла нового постачальника OLED-дисплеїв і зменшить свою залежність від Samsung.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті