За будь-якого варіанту Brexit Британія повинна буде сплатити 39 млрд фунтів – ЄК

За будь-якого варіанту Brexit Британія повинна буде сплатити 39 млрд фунтів – ЄК

Раніше Борис Джонсон заявив, що за умови виходу країни з блоку без угоди, Британія виплатить ЄС 7-9 млрд фунтів

За будь-якого варіанту Brexit Британія повинна буде сплатити 39 млрд фунтів – ЄК
фото www.flickr.com/photos/planetnd

Великобританія повинна виплатити Європейському Союзу десятки мільярдів євро боргів навіть у випадку виходу країни з Євросоюзу без затвердження угоди. На цьому наголосила речниця Єврокомісії Міна Андрєєва, передає DW.

«Важливо дати зрозуміти, що розрахунок за боргами має вирішальне значення для успішного початку нових відносин, заснованих на взаємній довірі», – сказала вона.

Своєю чергу, координатор у справах Brexit у Європейському парламенті  Гі Вергофстадт зробив ще гострішу заяву у соцмережі Twitter.

«Якщо Великобританія не заплатить належне, ЄС не буде вести переговори про торговельну угоду. Після Brexit без угоди це буде першою умовою будь-яких переговорів», – наголосив політик.

Нагадаємо: до цього прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що у разі виходу Великобританії зі складу ЄС без угоди Лондон не буде юридично зобов'язаним заплатити Брюсселю компенсацію в розмірі 39 млрд фунтів ($48 млрд), як це передбачає договір про Brexit, узгоджений ЄС з урядом екс-прем'єра Британії Терези Мей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло