Україна, Польща і США підписали історичний меморандум про газову співпрацю

Україна, Польща і США підписали історичний меморандум про газову співпрацю

Україна буде отримувати поставки скрапленого газу через Польщу

Україна, Польща і США підписали історичний меморандум про газову співпрацю
Facebook Alex Danylyuk

Україна, США та Польща і США у суботу, 31 серпня, підписали меморандум про тристоронню співпрацю в сфері енергетики. Про це повідомив секретар Ради з національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк в Facebook, назвавши угоду «історичною».

Документ підписали Петро Наїмський, державний секретар канцелярії прем'єр-міністра Польщі, Рік Перрі, міністр енергетики США та Олександр Данилюк.

На зустрічі з міністром енергетики США Ріком Перрі українська делегація обговорила важливість зменшення залежності від поставок російського газу, як для України, так і для Польщі та гостру необхідність розпочати поставки газу з інших джерел.

Сьогодні Україна, Польша та США підписали Меморандум про тристороннє співробітництво у сфері енергетики. На зустрічі...

Опубліковано Alex Danylyuk Субота, 31 серпня 2019 р.

Наголошується, що одним з кроків забезпечення енергетичної незалежності України буде налагодження поставок зрідженого газу через Польщу. Для цього побудовано спеціалізований інтерконнектор, який об'єднає газотранспортні системи двох країн.

Раніше повідомлялося, що між США, Польщею і Україною готується до підписання угода про співпрацю в сфері поставок газу.

Угода стосується співпраці в сфері реформ українського газового ринку, інфраструктури імпорту природного газу Польщі, інфраструктури зберігання газу в Україні і експорту американського СПГ, а також газових стиків у регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло