«Я особисто готовий захищати всі інвестиції» – Зеленський бізнесменам Польщі
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

«Я особисто готовий захищати всі інвестиції» – Зеленський бізнесменам Польщі

Своєю чергою бізнесмени висловили готовність інвестувати в Україну

«Я особисто готовий захищати всі інвестиції» – Зеленський бізнесменам Польщі

Президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками бізнесу та українськими студентами в Польщі. Про це повідомляє глава держави на своїй сторінці в Facebook.

Під час зустрічі бізнес був представлений українськими і польськими інвесторами в різних галузях, серед них – підприємства, банківський, фінансовий, будівельний сектори, транспорт, логістика. Зеленський закликав бізнес інвестувати в Україну і пообіцяв створити всі умови, щоб захистити інвестиції.

«Я особисто готовий захищати всі інвестиції. Ми вже підготували понад 70 законопроектів. Йдеться про реформу правоохоронної, судової системи. Там дуже багато законопроектів для поліпшення інвестиційного клімату і для бізнесу», – сказав Зеленський.

Також він розповів про проект «Держава в смартфоні», відзначивши диджиталізацію послуг і документообігу в Кабінеті Міністрів, електронній митниці. Він також поділився планами щодо основних реформ. Зокрема, йшлося про проведення приватизації, земельної реформи, зміни на залізниці, концесії портів та подоланні корупції.

«Бізнес налаштований оптимістично», – додав Ярослав Романчук, голова Асоціації українського бізнесу в Польщі.

Зі свого боку бізнесмени запевнили, що готові інвестувати в Україну, а також чекають українських інвесторів у Польщі.

Водночас Зеленський зустрівся з українськими студентами. Молодь розповіла про співпрацю з бізнесом в Польщі. Студенти відзначили, що хотіли б перенести найкращі практики на батьківщину.

Раніше Mind писав, що обидва президенти України та Польщі виступили за енергетичну співпрацю у трикутнику Польща – США – Україна: «Північний потік-2» є неприйнятним і несе загрози для всієї Європи».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті