Гончарук: Мін'юст має за місяць подолати рейдерство

Гончарук: Мін'юст має за місяць подолати рейдерство

Найближчим часом з нових команд міністерств будуть звільнені не ефективні для держави менеджери з минулої влади

Гончарук: Мін'юст має за місяць подолати рейдерство
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН\ Олексій Гончарук

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук дав Міністерству юстиції завдання за один місять подолати рейдерство в Україні та пообіцяв найближчими тижнями звільнити чиновників з минулої влади, які були не ефективними для держави. Про це він заявив під час наради президента з новим керівництвом, уряду, парламенту та силових відомств, передає кореспондент Mind.

«Подолання рейдерства. За наступний місяць, найближчий місяць, у нас є чудова, на мою думку, команда в Міністерстві юстиції, задача: історія з рейдерством, з цими махінаціями в реєстрах, має піти в минуле назавжди і це має бути зроблено терміново», – сказав Гончарук.

В той же час він пообіцяв найближчими тижнями звільнити тих посадовців з минулої влади.

«За наступні пару тижнів наш фокус на створенні сильних команд в кожному міністерстві. Це велика складна задача і вона буде пов’язана з оцінкою ефективності того, що відбувалося. Ми дуже уважно подивимося на те, які задачі ставилися перед державними органами і що вдалося виконати. Неефективних менеджерів державних, або тих менеджерів, які буди пов’язані з минулими політичними силами, групами впливу, які працювали на свої інтереси, а не державні, ми звільнимо. Дуже оперативно», – підкреслив прем'єр-міністр.

Також він повідомив, що до кінця місяця має бути розроблена програма діяльності уряду, яка потім  має бути презентована парламенту і передбачати детальний опис як саме уряд досягати озвучені амбітні цілі.

Гончарук уточнив, що ця програма збереже курс на євроінтеграцію та євроатлантичну інтеграцію, «але ми спробуємо її написати за допомогою ІТ-інструменту».

Також Гончарук зазначив, що серед термінових задач на найближчі тижня для уряду, є підготовка до візиту МВФ та підготовка до переговорів про транзит газу а також підготовка державного бюджету на наступний рік, підготовка реформи управління державними активами  і великої приватизації запуск інструментів стимулювання енергоефективності.   

Нагадаємо, раніше Mind повідомляв, що новий уряд ставить перед собою завдання досягти зростання ВВП за найближчі п'ять  років щонайменше на 40% та створити близько одного мільйону робочих місць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію