Уряд заборонить паперовий документообіг між держорганами вже з жовтня 2019 року

Уряд заборонить паперовий документообіг між держорганами вже з жовтня 2019 року

2020 рік має стати роком цифровізації держави

Уряд заборонить паперовий документообіг між держорганами вже з жовтня 2019 року
Фото: УНІАН

Вже з 1 жовтня 2019 року у спілкуванні органів влади буде заборонено використовувати паперовий документообіг, а після 2020 року «українська держава має бути повністю в цифрі, в смартфоні». Про це під час під час наради президента з новим керівництвом уряду, парламенту та силових відомств заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає кореспондент Mind.

«З 1 жовтня ми плануємо повністю відмовитися від паперового обігу, мі плануємо заборонити використання і обмін між державними органами папірцями. Це дуже амбітна задача, яка стоїть перед нашим міністром кабінету міністрів. Ми сьогодні зранку проводили нараду. Я оціню виконання цієї задачі, як реалістичну. Вона дуже складна, тому що органів багатою систем багато, це все треба синхронізувати. Але я вірю, що у нас все може вийти», – сказав прем’єр-міністр.

Також він повідомив, що до кінця року уряд планує зосередитись на інвентаризації країни.

«Ми проаналізуємо всі державні реєстри, всі бази даних, всі існуючі об’єкти, всі державні органи і так далі і тому подібне, для того щоб розуміти, що ми власне, маємо. Тому що сьогодні цифри нас дуже часто обманюють. Ми не можемо нормально порахувати бюджет на наступний рік», – сказав очильник уряду.

За його словами, за результатами проведеної інвентаризації буде підготовлено план цифровізації країни,   і «2020 рік стане роком тотальної цифровізації».

Нагадаємо, раніше Mind повідомляв, що новий уряд ставить перед собою завдання досягти зростання ВВП за найближчі п'ять  років щонайменше на 40% та створити близько одного мільйону робочих місць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті