Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
В Китаї електрокари Tesla не будуть обкладатися податками

В Китаї електрокари Tesla не будуть обкладатися податками

Раніше від податку звільнялися тільки виготовлені у Китаї машини

В Китаї електрокари Tesla не будуть обкладатися податками
@cleantechnica

Китай не стане обкладати електромобілі виробництва Tesla 10%-вим податком з продажів, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення міністерства промисловості КНР.

Раніше від податку звільнялися тільки ті машини, які були виготовлені на території Китаю.

За кілька днів до урядового рішення країну відвідав глава Tesla Ілон Маск. Зокрема, підприємець побував на будівельному майданчику заводу компанії в Шанхаї Gigafactory 3. Це перше виробниче підприємство Tesla за межами США.

Спочатку завод буде випускати близько 250 000 електромобілів і акумуляторних блоків на рік, а з часом виробничі потужності будуть збільшені вдвічі.

Інвестиції в підприємство перевищать $7 млрд, що стане найбільшими іноземними інвестиціями в виробничому секторі в історії Шанхаю.

У п'ятницю Tesla підвищила ціни на свої автомобілі в Китаї приблизно на 2% через очікуване введення мит на ввезення електрокарів Tesla в країну з США на тлі торгової війни між двома країнами і взаємного підвищення мит.

Акції Tesla в ході торгів у п'ятницю підскочили на 4,5%, однак з початку року капіталізація компанії впала на 33%, до $39,7 млрд.

Китай є найбільшим автомобільним ринком в світі і другим за величиною ринком для Tesla, яка розраховує до 2020 року почати виробництво електроседана Tesla Model 3 на власному китайському заводі Gigafactory 3.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті