Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
В Австрії випробували акумуляторний еко-поїзд

В Австрії випробували акумуляторний еко-поїзд

Гібридні Desiro ML Cityjet, як повідомляється, можуть знизити викиди вуглекислого газу мінімум на 50% в порівнянні з дизель-поїздами

В Австрії випробували акумуляторний еко-поїзд
фото www.flickr.com/photos/126584084@N05

2 вересня, Федеральні залізниці Австрії (ÖBB) приступили до тестових поїздок прототипу еко-поїзда Siemens Desiro ML Cityjet. Про це повідомляє Railtech.com.

Автори проекту стверджують, що такі екологічні поїзда є альтернативою дизельним, і вони дозволяють менше забруднювати навколишнє середовище.

Акумуляторні поїзди під назвою Desiro ML Cityjet можуть знизити викиди вуглекислого газу мінімум на 50% в порівнянні з дизель-поїздами.

До цього на неелектрифікованих ділянках доріг використовувались зазвичай поїзда з локомотивами на дизельній тязі. Такі поїзди забруднюють навколишнє середовище викидами сажі, а також свинцевих і сірчаних сполук. Крім того, спалювання палива призводить і до викидів вуглекислого газу.

Видання зазначає, що Cityjet має змогу працювати як на електрифікованих напрямках, так і на неелектрифікованих через вбудовану батарею, яка заряджається на електрифікованих ділянках, коли поїзд живиться від контактної мережі.

Зазначається,що новітній поїзд планується запустити на випробування на чотирьох регіональних, переважно неелектрифікованих маршрутах в Нижній Австрії. Влада очікує, що в найближчому майбутньому поїзди такого типу витіснять традиційні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті