Уряд призначив свого представника в парламенті

Уряд призначив свого представника в парламенті

Робота Кабміну та ВР над законопроектами має стати більш ефективною

Уряд призначив свого представника в парламенті
Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук
Фото: сайт Кабінету Міністрів

Уряд вирішив призначити Ірину Верещук представницею Кабінету Міністрів у Верховній Раді. Таке рішення, як повідомляє прес-служба Кабміну,  було ухвалене під час сьогоднішнього  засідання уряду.

Також повідомляється, що Верещук Ірина Андріївна народилася 1979 року на Львівщині. Має три вищих освіти за напрямками «міжнародна інформація» (2002), «правознавство» (2006), «державне управління» (2010), а також диплом з відзнакою програми ім. Лейна Кіркланда Польсько-американського фонду Свободи.

Упродовж 2015-2016 років вона навчалася в Польщі в Крайовій школі адміністрації публічної.

Верещук «має значний досвід роботи на управлінських посадах»: працювала заступником голови Жовківської районної державної адміністрації на Львівщині, міським головою міста Рава-Руська Жовківського району Львівської області (2010-2015 роки). З 2016 року – президент «Міжнародного Центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу».

Вона є кандидатом наук з державного управління, доцентом кафедри політичних наук, публічного управління та адміністрування факультету політології та права Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, професор кафедри загальної та прикладної психології Інституту екології економіки і права.

Як зазначив прем’єр-міністр, коментуючи це рішення уряду, парламент і уряд мають спільно працювати, як одна команда.

«Ми хотіли би, щоб народні депутати були залучені до розробки політик, до напрацювання законопроектів ще на етапі, коли вони зароджуються в уряді і робимо зараз всі організаційні дії для цього. Ми уже погодили загальні принципи взаємодії між урядом і парламентом і думаю, що наша співпраця і робота будуть максимально ефективними”, – цитує Гончарука прес-служба уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло