Президент змінив представника General Electric в Національній інвестиційній раді

Президент змінив представника General Electric в Національній інвестиційній раді

Місце Джеймі Міллера відсьогодні займає Жером Пекресс

Президент змінив представника General Electric в Національній інвестиційній раді
Володимир Зеленський
фото УНІАН

Президент Володимир Зеленський ввів до персонального складу Національної інвестиційної ради старшого віце-президента, президента і головного виконавчого директора компанії  General Electric (США) Жерома Пекресса (за згодою). Про це йдеться в указі №649 / 2019.

Цим самим указом, він вивів «зі складу Національної інвестиційної ради Джеймі Міллера».

Указ, як зазначається, набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо: 9 серпня Володимир Зеленський змінив попередній склад Національної інвестиційної ради. До оновленого складу увійшли: Девід Лівінгстон – головний виконавчий директор корпорації «Citigroup Inc.» по роботі з країнами Європи, Близького Сходу та Африки зі Сполучених Штатів Америки, Хіроші Mікітані – голова правління та виконавчий директор компанії «Rakuten Inc.» з Японії, Джеймі Міллєр – старший віце-президент, фінансовий директор компанії «General Electric» зі США.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло