Білорусь посилює кордон,щоб не допустити нелегального ввезення зброї з України
Радбез країни наголосив,що пункти пропуску не закриваються,а вдосконалюються

Білорусь зміцнює охорону державного кордону для недопущення нелегального ввезення зброї з України. Про це заявив держсекретар Ради безпеки країни Станіслав Зась, передає «Інтерфакс-Україна».
«Ми не закриваємо пункти пропуску з Україною, навпаки, їх удосконалюємо і розвиваємо. Ми раді всім гостям, які приходить з добрими намірами. Але, разом з тим, ми виставляємо жорсткий заслін для тих, хто приходить з іншими цілями – неправомірними. Для цього зміцнюється межа, то, що знаходиться за пунктами пропуску «, – сказав він.
«Це не щось надзвичайне, це нормальний процес – вибудовування державного кордону з сусідніми державами», – додав Зась.
За словами держсекретаря, Мінськ враховує ризики, які виходять з території України.
«Скільки тисяч одиниць зброї у вільному доступі? Адже ця зброя десь гуляє. По-друге, і у нас є люди, які бажали б скористатися цією зброєю і дістати його. Ми повинні жорстко зупиняти такі намагання. У нашу країну зброя потрапляти не повинна», – зауважив він.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].