Glovo застрахував кур'єрів в Україні

Glovo застрахував кур'єрів в Україні

Відтепер кур’єри зможуть отримати грошову допомогу у разі нещасного випадку, якщо він трапився під час виконання доставки

Glovo застрахував кур'єрів в Україні
Фото: Glovo

Служба кур’єрської доставки Glovo застрахувала життя та здоров’я більше 10 000 кур’єрів, які підключені до платформи в Україні. Про це повідомляє прес-служба Glovo.

Відтепер кур’єри зможуть отримати грошову допомогу у разі нещасного випадку, якщо він трапився під час виконання доставки. Страхування покриває як незначні травми, так і летальні випадки. Виплати можуть сягати 150 000 гривень. Страховий захист здійснює компанія «УНІКА».

Страхування покриває лише ті випадки, в яких кур’єр дотримувався правил дорожнього руху.

Щоб отримати страхове відшкодування кур’єру потрібно повідомити страхову компанію протягом 30 хвилин після нещасного випадку, отримати в лікарні підтвердження діагнозу та опис лікування, надіслати всі необхідні документи для розгляду страхового випадку.

Стартап Glovo був запущений в Барселоні в 2015 році. Станом на сьогодні він залучив вже приблизно $346 млн інвестицій і працює в 23 країнах світу. В Україні сервіс доступний у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові.

Більше про ДМС читайте в матеріалі Mind: «Ми обираємо, нас обирають: як працює медичне страхування для корпоративних клієнтів «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті