Правління Національного банку прокоментувало інциденти з Гонтаревою

Правління Національного банку прокоментувало інциденти з Гонтаревою

Правління зверулося до правоохоронних органів із проханням забезпечити проведення оперативного неупередженого розслідування

Правління Національного банку прокоментувало інциденти з Гонтаревою
Фото: Facebook/НБУ

Правління Національного банку (НБУ) прокоментувало інциденти з Гонтаревою та її сім’єю у Лондоні та Києві. Про це йдеться у звернені правління НБУ.

На думку правління, низка останніх інцидентів, які сталися з Валерією Гонтаревою та її сім’єю у Лондоні та Києві, може свідчити про наявність організованого та цілеспрямованого психологічного та фізичного тиску на колишню голову НБУ.

«Ми розцінюємо це як реальну загрозу особистій недоторканності посадовців регулятора, які здійснювали та продовжують здійснювати реформи фінансового сектору, і намагання в такий спосіб підірвати спроможність центрального банку виконувати своє призначення – забезпечувати цінову та фінансову стабільність як фундаменту для стійкого економічного зростання», – йдеться у повідомленні.

Правління НБУ зверулося до правоохоронних органів із проханням забезпечити проведення оперативного неупередженого розслідування цих інцидентів та притягнути винуватців до відповідальності, забезпечити захист життя та здоров'я ексголови НБУ, поточного керівництва і співробітників Національного банку як конституційних прав кожного українця.

Нагадаємо: автомобіль, зареєстрований на невістку екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої згорів у ніч на 5 вересня в Києві. До цього колишня голову Нацбанку України Валерія Гонтарева потрапила у аварію в Лондоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті