Авіакомпаніям пропонують примусово зважувати своїх пасажирів для економії палива

Авіакомпаніям пропонують примусово зважувати своїх пасажирів для економії палива

Нововведення також має на меті знизити рівень викидів СО2 в атмосферу

Этот текст также доступен на русском
Авіакомпаніям пропонують примусово зважувати своїх пасажирів для економії палива
фото www.flickr.com/photos/peejaygee

Фахівці британської компанії Fuel Matrix пропонують впровадити в авіакомпаніях систему примусового зважування пасажирів. Завдяки даним про вагу пасажирів перевізники зможуть коректувати обсяг авіагасу для заправки на кожен конкретний рейс. Про це повідомляє angi.

Нововведення покликане допомогти знизити рівень викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Справа в тому, що витрата авіаційного палива може значно змінюватися в залежності від загального завантаження літака. Сьогодні авіакомпанії заправляють лайнери, використовуючи усереднені дані про вагу пасажирів: середньою вагою чоловіків вважається 88 кг, жінок – 70 кг, дітей – 35 кг.

Однак в Fuel Matrix вважають, що це призводить до марної перевитрати палива. За даними експертів компанії, на більшості рейсів надлишок становить понад 1%, при цьому обсяг шкідливих викидів в атмосферу зростає на 0,3-0,5%. Використання більш точних даних про вагу пасажирів допоможе заощадити паливо на 835 млн євро в рік по всьому світу.

Зараз Fuel Matrix веде переговори з впровадження системи з декількома британськими перевізниками. Процедуру пропонується проводити в момент реєстрації пасажирів або коли вони здають багаж. Інформація буде конфіденційно передаватися авіакомпанії.

Нагадаємо, про подібні наміри ще в 2015 році заявляли в авіакомпанії «Узбецькі авіалінії», однак ідея так і не була втілена на практиці. У 2017 році добровільну програму зважування пасажирів запустила компанія Finnair.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло