Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
На ринку криптовалют відбулась угода на суму у понад $1 млрд

На ринку криптовалют відбулась угода на суму у понад $1 млрд

Після переказу цей гаманець зайняв четверте місце за обсягом суми, яка на ньому знаходиться

На ринку криптовалют відбулась угода на суму у понад $1 млрд
фото www.flickr.com/photos/quoteinspector

Бот Whale Alert, що відслідковує всі великі угоди на ринку криптовалют, повідомив в Twitter, що 94 500 біткойнов, що за нинішнім курсом відповідає більш ніж $1 млрд, було переведено на невідомий гаманець. Про це повідомляє «Коммєрсант».

Сума, як зазначається, була відправлена ​​туди з 15 різних гаманців. З одного було переказано 56% суми, інші кошти надійшли з інших адрес.

Після переказу цей гаманець зайняв четверте місце за обсягом суми, яка на ньому знаходиться, і перше місце, якщо не враховувати гаманці, пов'язані з криптовалютними біржами.

На думку експертів, цей переказ може бути спробою будь-якого крупного гравця ринку криптовалют переказати гроші з біткойнов, що при такій сумі може привести до хаосу на ринку. Крім того, деякі експерти вважають, що ця транзакція може бути пов'язана з криптовалютною платформою Bakkt, яка буде запущена вже в вересні. З причетністю до такої великої транзакції інституційних інвесторів згоден і глава венчурного фонду Heisenberg Capital Макс Кайзер. Він вважає, що зараз великі інвестори закладають основу для подальших дій на ринку. Однак не виключено і те, що це звичайний переказ між гаманцями

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті