Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
IBA Tech Academy від Міжнародного Банку Азербайджану відкриває реєстрацію на навчання
Реклама

IBA Tech Academy від Міжнародного Банку Азербайджану відкриває реєстрацію на навчання

У відборі зможуть взяти участь перші зареєстровані 500 абітурієнтів

Цей матеріал також доступний російською
IBA Tech Academy від Міжнародного Банку Азербайджану відкриває реєстрацію на навчання

У серпні цього року Міжнародний Банк Азербайджану у співробітництві з  ізраїльсько-українським навчальним центром DAN.ІТ education анонсували створення школи, що готуватиме технічні кадри для азербайджанського ринку праці. 9 вересня стартував відбір на навчання.

Всім зацікавленим потрібно подати заявку на навчання та пройти три етапи відбору, щоб потрапити до 100-а кращих абітурієнтів та бути зарахованим на один із чотирьох bootcamp-інтенсивів тривалістю 2,5 місяці.

IBA Tech Academy від Міжнародного Банку Азербайджану відкриває реєстрацію на навчання

Організатори програми хочуть зробити свій внесок у розвиток ринку високих технологій в країні. Для цього випускники Академії пройдуть серйозну підготовку. Навчання буде проводитися виключно в офлайн-режимі в Баку. Студенти отримають високоякісну освіту, необхідну для професійного розвитку та побудови успішної кар'єри. Оскільки ініціатива Банку спрямована на розвиток азербайджанського суспільства, інтенсиви пропонуються на безкоштовній основі, а найкращим випускникам допоможуть із працевлаштуванням.

Програма bootcamp-курсів розділена на два напрямки, популярні у сфері програмування, – це FrontEnd та BackEnd. Кожний напрямок будуть вести провідні спеціалісти європейського класу, які у минулому мали досвід роботи та викладання на міжнародному ринку. Студенти отримають основні знання, що відповідатиме рівню junior-програмістів, розроблять власні проекти та навчаться презентувати себе та свою роботу. Курс передбачає розвиток навичок, необхідних у сучасному світі для створення успішної кар'єри. Студентам у відповідності до унікальної ізраїльської методики Telem допомагатимуть не тільки викладачі, але також ментори та курс-координатори.

IBA Tech Academy від Міжнародного Банку Азербайджану відкриває реєстрацію на навчання

Для того, щоб потрапити на курс, абітурієнт повинен зареєструватися на сайті та пройти два технічних тестування: на логіко-просторове мислення та виконання поставленої задачі. Організатори віддадуть перевагу тим, чиї результати будуть кращі. Тим, хто пройде два етапи тестування, буде запропонована фінальна співбесіда. Якщо вона буде успішною, абітурієнта зарахують на курс та розподілять у групу.

«Ми хочемо підкреслити, що умови відбору будуть жорсткими, як того потребує система Telem», – розповів ко-фаундер навчального центру DAN IT education, Едді Прилепські, – «Тільки найвмотивованіші студенти зможуть потрапити до фінального числа найкращих. Вам необов'язково мати технічну освіту, тому що в IBA Tech Academy усьому навчають з нуля. Але, важливу роль грає бажання вчитися та застосовувати отримані знання на практиці, розвиваючи азербайджанський та світовий ринки. Тільки так ви досягнете максимального успіху, а інтенсиви розкриють ваш потенціал та дадуть підґрунтя для кар'єрного росту».

Міжнародний Банк Азербайджану та навчальний центр DAN IT education націлені на довгострокове співробітництво і планують у майбутньому запускати нові курси на платформі IBA Tech Academy. Головна мета Академії – створення сильних кадрів для сфери технологій, яка збільшує свій обіг в два рази щорічно, але все ще потребує кваліфікованих співробітників. Оскільки навчання заплановано виключно в практичному форматі, організатори сподіваються, що випускники зможуть застосувати свої знання і вміння відразу після навчання і поступово підняти рівень Азербайджану в діджитал-рейтингах.

Заявку на навчання в IBA Tech Academy подавайте на сайті: ibatech.az  до 23 вересня 2019 року. У відборі зможуть взяти участь перші зареєстровані 500 абітурієнтів. За новинами можна стежити на сторінці Академії в Facebook: www.facebook.com/ibatechacademy. Не пропустіть можливість розвинути себе і почати успішну кар'єру в hi-tech сфері.

IBA Tech Academy від Міжнародного Банку Азербайджану відкриває реєстрацію на навчання
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті