Безпілотні вантажівки Daimler випустили на дороги Вірджинії

Безпілотні вантажівки Daimler випустили на дороги Вірджинії

На траси загального користування виїхали вантажівки автовиробника 4 рівня автономності

Безпілотні вантажівки Daimler випустили на дороги Вірджинії
фото media.daimler.com

Вперше безпілотні вантажівки Daimler з'явилися на дорогах в 2015 році, і з тих пір їх кількість зростала разом з рівнем автономності. Тепер компанія випустила фуру 4 рівня автономності на траси загального користування. Про це повідомляє New Atlas.

Випробування безпілотних тягачів Daimler відбулися неподалік від штаб-квартири Torc Robotics на південному заході штату Вірджинія. Нещодавно придбаний компанією розробник технології автономного руху взяв на себе створення системи Asimov – названої в честь письменника-фантаста , який розробив Три закони робототехніки. Зараз її тестують в межах міста, на міжміських трасах і в різних умовах.

Для інших учасників руху автономна вантажівка майже нічим не відрізняється від стандартних, практично єдиною відмінністю є відповідний напис на боках причепу та велика кількість різних датчиків.

На відміну від безпілотної фури Vera від Volvo, в кабіні безпілотної вантажівки від Daimler знаходяться і системний інженер і водій, на випадок, якщо потрібно буде втручання з боку людини.

Нагадаємо: одна з найбільших у США поштових компаній United Parcel Service (UPS) вже активно тестує доставку вантажів безпілотними вантажівками. Експеримент проходить на дорогах штату Арізона. Безпілотні вантажівки, в кабіні яких заради безпеки знаходяться водій та інженер, доставляють вантажі між містами Фінікс і Тусон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію