ВР ухвалила за основу президентський проект змін до закону про оборону

ВР ухвалила за основу президентський проект змін до закону про оборону

Законопроект передбачає законодавче закріплення розробки президентом плану оборони України

ВР ухвалила за основу президентський проект змін до закону про оборону
Фото УНІАН

Парламент ухвалив в першому читанні президентський законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави  (1011). За таке рішення проголосували 316 народних депутати, проти – 19, утримались – 9, не голосували 54, передає кореспондент Mind.

Як зазначив представник президента у ВР Руслан Стефанчук, законопроеком пропонується закріплення на законодавчому рівні необхідності розроблення плану оборони України, який визначатиме зміст, обсяг виконавців, порядок строки здійснення політичних, соціальних, воєнних, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, інформаційних та інших заходів держави щодо підготовки держави до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії.

«Внесення відповідних змін дозволить забезпечити ефективне реагування на конкретні загрози національним інтересам у воєнній сфері, покращення координаційної діяльності складових сил оборони, злагоджену підготовку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, національної економіки, населення території держави до оборони», – сказав Стефанчук.

При тому в пояснювальній записці зазначається, що прийняття цього закону надасть можливість закріпити на законодавчому рівні за президентом необхідність розробки та затвердження плану оборони та затверджувати його структури.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію